خانه / دسته‌بندی نشده / مواد اولیه تولید پارچه مخملی مرغوب

مواد اولیه تولید پارچه مخملی مرغوب

عمدتا همه ی ما در نگاه اول به پارچه ی مخمل و پس از آن طبیعتا با لمس این پارچه حس آرامش و لطافت و شاید هم حس راحتی و لذت را در وجود خود حس میکنیم. نسبت دادن کلمه ی “مخملی” به این پارچه نیز برگرفته از همین حس ها میباشد. اما آیا هر پارچه ی مخملی که لزوما شباهتهایی با پارچه های مخمل دیگر دارد ، کیفیتی را که ما از یک پارچه ی مخمل انتظار داریم برآورده میکند؟!

این سوالی است که شاید بارها ذهن شما را درگیر کرده.. یادآور میشود که پارچه های مخملی این روزها در صنایع مختلف از جمله : ساخت انواع مبلمان و وسایل چوبی ، کالای خواب ، انواع لباس ، لباس نوزادان ، انواع پرده ، سیسمونی نوزادان ، عروسکهای کودکان ، پتو ، چرمهای مصنوعی و غیره  استفاده میشود. در نتیجه کیفیت یک پارچه ی مخمل به مراتب پراهمیت تر است.

مواد اولیه تولید پارچه ی “مخمل” از کتان ، ابریشم ، پنبه و یا پشم گرفته میشود . مخمل به علت دشواری در ساخت و تولید معمولا جزو پارچه‌های لوکس و اشرافی محسوب می‌شود، اگرچه امروزه با پیشرفت فناوری ها و پیشرفت علوم در کارخانجات بزرگ نساجی تولید آن هزینه ی کمتری پیدا کرده‌است حال این موضوع مطرح میشود که برای تولید کنندگان و چه بسا وارد کنندگان پارچه های مختلف از جمله پارچه های مخمل مهمترین مسئله میتواند جذب رضایت مشتری باشد یا فقط کسب درآمد!؟

ما و همکارانمان در سراسر کشور امیدواریم بتوانیم با تلاشهای فراوان و صداقت ورزیدن درعرصه ی تولید و عرضه ی انواع منسوجات مرغوب و با کیفیت بهمراه قیمتی مناسب ، رضایت و لبخند همیشگی شما را سرلوحه ی پیشرفت در خدمتگزاری به جامعه مان قرار دهیم.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه حریر شیشه ای

قیمت پارچه حریر شیشه ای برای لباس

قیمت پارچه حریر شیشه ای در بازار به علت تقاضای بالا از پخش کنندگان، قیمت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام